LILIS BEAUTY SALON

Okrem názvu salónu nás spája aj fakt, že našu prácu máme radi a baví nas.

Kontakty

  Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok 8:00 - 20:00
Utorok 8:00 - 20:00
Streda 8:00 - 20:00
Štvrtok 8:00 - 20:00
Piatok 8:00 - 20:00
Sobota 8:00 - 15:00
Nedeľa Zatvorené

Naše služby

Detský strih, Konečná úprava, Melír, Možnosť platby kartou, Pánske farbenie vlasov, Pánsky stih, Poradenstvo, Umývanie vlasov, Vzory, Africké vrkôčiky, Detský strih, Dredy, Dúhovanie vlasov, Farbenie Vlasov, Farbenie vlasov s 3D efektom, Melír, Možnosť platby kartou, Objemová trvalá, Olaplex, Ombré, Ošetrenie keratínom, Pánsky strih, Poradenstvo, Šampónovanie, Sombré, Špeciálne ošetrenie vlasov, Spoločenské účesy, Trvalá, Umývanie vlasov, Zahusťovanie a predlžovanie vlasov, 3D mihalnice, 4D mihalnice, Akné-aknózna pleť, Biokozmetický laser, Bioptrónová lampa, Chemický peeling, Farbenie mihalníc, Farbenie obočia, Hĺbkové čistenie pleti, Líčenie, Obočie čiarkovanou metódou, Obočie klasickou metódou, Očné linky, Ošetrenie pleti, tetovanie obočia, tetovanie pier, Vizáž, Výplň pier s kontúrou, Hair tattoo - tetovanie vlasov, Kontúry pier, Obočie čiarkovanou metódou, Obočie klasickou metódou, Očné linky, Odstraňovanie permanentného make-upu, Oprava starého permanentného make-upu , Poradenstvo, tetovanie obočia, tetovanie pier, Výplň pier s kontúrou, 3D mihalnice, Chemický peeling, Depilácia tváre, Líčenie, Mikrodermabrázia, Obočie čiarkovanou metódou, Obočie klasickou metódou, Očné linky, Odstraňovanie PMU, Oprava starého permanentného make-upu, Peeling, Obočie čiarkovanou metódou, Obočie klasickou metódou, Očné linky, Oprava starého permanentného make-upu, Permanentný make up, tetovanie obočia, tetovanie pier, Očné linky, Oprava starého permanentného make-upu, Permanentný make-up, tetovanie obočia, tetovanie pier, Výplň pier s kontúrou, Obočie čiarkovanou metódou, Oprava starého permanentného make-upu, Tetovanie, tetovanie obočia, tetovanie pier, Výplň pier s kontúrou, Kontúry pier, Obočie čiarkovanou metódou, Obočie klasickou metódou, Očné linky, Oprava starého permanentného make-upu, Permanentný make-up, tetovanie obočia, tetovanie pier, Výplň pier s kontúrou, 3D mihalnice, 4D mihalnice, Denné líčenie, Extravagantné líčenie, Koloristika, Kontúry pier, Nalepovanie umelých mihalníc a trsov, Obočie čiarkovanou metódou, Obočie klasickou metódou, Očné linky, Oprava starého permanentného make-upu, Permanentný make up, Poradenstvo, Predaj pletovej a dekoratívnej kozmetiky a parfémov značky Dior, Spoločenský účes, Svadobné líčenie, tetovanie obočia, tetovanie pier, Trvalá na mihalnice, Večerné líčenie, Výplň pier s kontúrou, Francúzska manikúra, Gel - lak, Japonská manikúra, Komplexné ošetrenie chodidiel, Lakovanie, Masáž nôh, Mediciálna pedikúra, Možnosť platby kartou, Odborné ošetrenie ragátov, Ošetrenie zarastajúcich nechtov, Peeling nôh, Poradenstvo, Suchá pedikúra, Švajčiarská pedikúra, 3D zdobenie, Akrylová modeláž, Dámska manikúra, Darčekové poukážky, Francúzska manikúra, Gel - lak, Gelová modeláž, Japonská manikúra, Klasická manikúra, Lakovanie, Masáž rúk, Modelovanie na šablónu, Možnosť platby kartou, Pánska manikúra, Parafín, Parkovanie zadarmo, Peeling rúk, Poradenstvo, Zábal, Zdobenie nechtov

Neexistuje univerzálny kľúč k úspechu. Našou stratégiou je hlavne radosť z práce, ktorú robíme a teší nás spokojnosť našich klientov.


Od našeho vyzniku v roku 2011 sme mali možnosť česať modelky na Bratislavských módnych dňoch, pripravovali sme na fotenie nominantky ankety  Slovenka roka. Spolupracovali sme na viacerých podujatiach s Fashion TV a na konte máme množstvo módnych prehliadok a množstvo fotení reklamných kampaní. Spolupracujeme s rôznymi časopismi a každoročne sa vzdelávame prostredníctvom Akadémie L’Oréal Professionnel a nechýbame ani na medzinárodných podujatiach  L’Oréal business forum.  

 

NAŠE SLUŽBY:

                                                                                                               

 

 • KADERNÍCTVO
 • Od našeho vzniku sme „Salon EXPERT“, ktorý pracuje len s profesionálnou kozmetikou L’Oreal Professionnel, vďaka čomu vám garantujeme profesionálnu kvalitu služieb a snažíme sa o to, aby naši klienti neustále spoznávali vyžšiu úroveň starostlivosti vďaka novým technológiám a trendom. V roku 2016 sme sa stali súčasťou medzinárodného konceptu „Salon EMOTION“, ktorý kladie dôraz na emócie svojich zákazníkov. Je pre nás veľmi dôležité, aby Vaša návšteva u nás pôsobila od začiatku až do konca ako príjemný a nenapodobiteľný zážitok.  
 •  
 • PREDLŽOVANIE VLASOV   

 • Účes, ktorý nosíte charakterizuje vašu osobnosť aj váš celkový štýl. Nádherné vlasy každej žene prinášajú pocit sebadôvery. Zahusťovanie a predlžovanie vlasov už dávno nepatrí medzi novinky a predĺžené, či zahustené vlasy sú súčasťou života mnohých žien. 

 

 • KOZMETIKA KLASICKÁ A PRÍSTROJOVÁ      

 • Starostlivosť v podobe kozmetických pleťových alebo telových ošetrení naberá v dnešnom rýchlom životnom štýle nový rozmer. Personalizované ošetrenia s aktívnymi látkami majú veľký vplyv nielen na vašu krásu, ale aj na pohľadenie vašej duše vďaka dokonalej relaxácií.

 

 • PERMANENTNÝ MAKE- UP  

 • Krásna, zvodná a dokonale nalíčená za každých okolností. Vďaka permanentnému make-up obočia, pier alebo očných liniek bude vaša tvár upravená bez každodenného trápenia.

 

 • HAIR TATTOO

 • Mnohí ľudia majú problémy s nadmerným vypadávaním vlasov, ktoré znepríjemňujú život a môže spôsobiť aj psychickú nepohodu. Natetovanie vlasových korienkov vo farbe prirodzených vlasov dokáže zahustiť riedke vlasy, vytvoriť dojem nakrátko ostrihanej hlavy, ale aj zakryť neestetické jazvy na hlave. 

 

 • FAREBNÁ TYPOLÓGIA  

 • Chceli by ste vedieť aké farby sú pre Vás najvhodnejšie? Typické pre Vaše sfarbenie - prirodzený odtieň pokožky, farbu očí a vlasov? Poradíme Vám v ktorých budete vyzerať najlepšie. Pri analýze budeme vychádzať zo štyroch ročných období JAR, LETO, JESEŇ a ZIMA. Poradíme Vám ako si môžete vybudovať šatník s ohľadom na Vaše osobné sfarbenie a tým úplne zmeniť pohľad na vnímanie celej Vašej osobnosti. 

 

 • MANIKÚRA A PEDIKÚRA

 • Podanie ruky je vačšinou prvý kontakt a upravené nechty sú nutnou podmienkou pre uspešný prvý dojem. Nohy nás zas cely život nosia, a preto by sme im určite mali venovať dokonalu starostlivosť. U nás možete absolvovať mokrú aj medicinálnu pedikúru, relaxačnú a reflexnú masáž nôh aj aplikáciu špôn na zarastené nechty. 
 •  

 • GELOVÉ NECHTY    

 • Súčasťou nášho tímu je aj Martinka Kohútová a jej nechtové štúdio CHRISTIOJej zameraním je kompletná starostlivosť o Vaše ruky a nechty v profesionálnej a príjemnej atmosfére. Pracuje s produktami vysokej kvality, aby Vám zabezpečila spokojnosť, kvalitu a príjemne strávený čas. Rada Vám aj poradí ako sa starať o Vaše ruky a nechty vo Vašom domácom prostredí.

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.